KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tryck 13658767
nr 1365 8767
Tryck
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, Helgeansholmen. Bemålat tryck, ej signerad. Motivet: 24x35cm
Kondition: släppt från ramen.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:52:53
7/12 18:01:33
100 kr
7/12 18:47:53